Rosetta Stone Dil Eğitim Aracı


        Mersin Üniversitesi - Haberler - Rosetta Stone ( Dil Eğitim Veritabanı)      

Kütüphanemiz, dünya çapında yüzlerce kuruluş tarafından kullanılan önde gelen dil öğrenme aracı olan Rosetta Stone Library Solutions’a erişim sunmaktadır. Öğrenme yolculuğunuza başlamak için mobil uygulama giriş talimatlarını izleyin:

1.       Google Play Store veya App Store'dan 'Rosetta Stone: Learn Languages' uygulamasını indirin. Uygulamayı yükledikten sonra açmayın.

2.       https://bit.ly/3Dovc6z linkine tıklayın veya aşağıdaki QR kodu okutun.

3.       Giriş ekranında e-posta adresinizi, şifrenizi, öğrenmek istediğiniz dili seçin ve “Sign In”e tıklayın.

4.       Açılış sayfasından "Launch Rosetta Stone Foundations"ı tıklayın. Artık bir Rosetta Stone hesabınız var.

5.       Giriş bilgileriniz ve kurumunuzun Rosetta Stone workspace ID bilgisi olan s6055533 ile giriş yapabilirsiniz. Mobil cihazınızla oturum açabilirsiniz: Uygulamayı açın -> "Sign In"e tıklayın -> "Work or School"a tıklayın -> Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve workspace ID kısmına s6055533 olarak giriniz.


  Dünyanın en çok tercih edilen online dil eğitim aracı Rosetta Stone, başarısı kanıtlı Dynamic Immersion yöntemi ile 22,000’den fazla okula, 12,000’in üzerinde kuruma 20 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Ödül kazanmış etkileşimli yaklaşımı sayesinde dünyadaki milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilmektedir ve artık her yerden ve her zaman erişim imkanı sunmaktadır. Ayrıca, mobil uygulama ile de kullanılabilmektedir. Konuşma, yazma, okuma ve anlama yeteneklerini doğal bir şekilde öğreten Rosetta Stone ile ezber ve çeviri zorunluluğu ortadan kalmaktadır.


 

    • 2023-01-03 09:41:44
    • 11128